Majstri na jednom mieste

Naši majstri Vám zabezpečia aj ďalšie práce, ktoré sú cestou k dokonalému bývaniu. Tím odborne vyškolených majstrov, ktorí realizujú práce na základe požiadaviek zákazníka s dodržaním všetkých noriem.

Pokládka podlahy

Maliarské práce

Vybudovanie schodiska

Brány a zábradlia

Inžinierské siete

Stavby na kľúč

Vyberte si z ponuky stavebných činností

Kontaktujte nás pre bližšie informácie o postupe a samotnej realizácii projektu. Realizujeme nasledovné práce:

Príprava podkladu a pokládka podlahy

Dokonalá a precízna príprava podkladu je základom dobre fungujúcej podlahovej konštrukcie. Aj keď konečný užívateľ viac ocení vlastnosti a dojem z vrchnej podlahovej krytiny, to podstatné sa skrýva pod ňou.

Montáž plávajúcej podlahy si napriek svojej jednoduchosti vyžaduje zodpovedný prístup a dodržiavanie podmienok a postupu pokládky, daných výrobcom.

Rekonštrukcia bytového jadra

Pokiaľ ide o bytové jadrá a ich rekonštrukciu, je lepšie spoľahnúť sa na profesionálov a nenechať si svoje bytové jadro ničiť neodbornými zásahmi. Ponúkame Vám všetko, čo potrebujete a starostlivosť o zákazníka akú ste si predstavovali.

Kúpeľňa a toaleta patria k tým miestnosťam v byte resp. v bytovom jadre, v ktorých je najväčšia miera vlhkosti. Na vlhkosť pamätáme už pri výbere materiálov, ktoré budeme pri výstavbe alebo rekonštrukcii kúpeľne či rekonštrukcii celého bytového jadra používať, ale nesmieme zabúdať ani na dostatočné odvetranie.

Kvalitná prerábka alebo postavenie nového bytového jadra. Nepodceňujeme žiaden detail a pracujeme precízne.

Kované ploty, brány alebo zábradlia

Široký sortiment brán, bráničiek, mreží, zábradlí a oplotení z kovových materiálov – zvárané, liate, kované, z pletiva. Kovový plot môže pôsobiť starodávne aj moderne. Kované železné plotové prvky korešpondujú obvykle s ďalšími doplnkami na dome – zábradlím na balkóne či na schodoch. Poradte sa s nami pri výbere vhodných materiálov.